Co będzie z połączeniem lotniczym Warszawa-Wilno obsługiwanym przez WizzAir?

11 lipca 2018

Fot. Wikpedia

Z systemu tanich linii lotniczych Wizz Air zniknęło połączenie między stolicami Polski i Litwy. Już dzisiaj nie można kupić biletu na listopad. Oficjalnego komunikatu na stronach przewoźnika brak.

W wileńskim biurze Wizz Air nic nie wiedzą o podobnej decyzji. „Nic o tym nie słyszeliśmy. Sądzę, że to może być związane ze zmianami w rozkładzie, które zajdą w sezonie zimowym. Sądzę, że nadal będą loty, tylko w systemie pojawią się później” – poinformowano w wileńskim przedstawicielstwie.


Portal fly4free.pl poinformował, że od listopada nie ma lotów na trasach – Bazylea, – Porto, – Lizbona, Katowice – Porto i Katowice – Lizbona, Katowice – Neapol, Katowice – Bari, Katowice – Teneryfa i – Nicea.

Portal sugeruje, że decyzja może być konsekwencją nieoficjalnej i cichej wojny, którą warszawski port toczy z Wizz Airem. Warszawskie lotnisko zdecydowało się wprowadzić całkowity zakaz nocnych startów i lądowań, wiadomo było, że poza liniami czarterowymi, ucierpi na tym przede wszystkim węgierski .


Kresy24.pl / ZW.LT

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *