„Zacharowcy” i „Orlęta” – a cóż to takiego?! (ZDJĘCIA)

22 grudnia 2015

zacharowcy

W Doniecku powstała młodzieżowa organizacja „Zacharowcy”. Nazwę otrzymała na cześć Aleksandra Zacharczenki. Wizerunek „przywódcy republiki” będzie nieodłączną częścią jej logotypu.

O wiekopomnym wydarzeniu poinformowała „oficjalna strona internetowa Rady DNR”. Zjazd założycielski odbył się  18 grudnia w hotelu Szachtar Plaza.


Cel organizacja ma ambitny: „ młodego pokolenia DRL w duchu patriotyzmu, internacjonalizmu i odradzających się wartości moralnych”. Będą do niej należeć dzieci w wieku 10-14 lat. Młodsze też będą edukowane w słusznym kierunku – w organizacji „Orlęta” – nazwanej tak na cześć „orła” z DNR?zacharowcy (4)zacharowcy (5)zacharowcy (3)zacharowcy (6)

 


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

5 odpowiedzi „Zacharowcy” i „Orlęta” – a cóż to takiego?! (ZDJĘCIA)

 1. pol Odpowiedz

  22 grudnia 2015 w 17:17

  nic dodać nic ująć – głupota na wschodzie była jest i będzie.

 2. lyp Odpowiedz

  22 grudnia 2015 w 19:11

  Podoba mi się zwłaszcza ten „internacjonalizm”. Czysty boszewizm

 3. Jacek Odpowiedz

  22 grudnia 2015 w 21:23

  Zawsze to lepsze od indoktrynacji banderowskiej od najmłodszych lat w szkołach ukraińskich. Szkoda, że nie piszecie o takich „wiekopomnych” wydarzeniach jak pierwsze czytanki dla dzieci o Banderze i innych zbrodniarzach z UPA.

 4. Michał Kalinowski Odpowiedz

  23 grudnia 2015 w 13:48

  Zacharyzm czy Banderyzm jeden diabeł. Jeśli to ma być bolszewicki internacjonalizm to też. Młodzi indoktrynowani od małego, są najbardzie fanatyczni i szkodliwi jak dorosną.

 5. Will Odpowiedz

  7 czerwca 2017 w 19:12

  Jak za komuny, myślałem że takiej wiochy jak w zeszłym stuleciu już nigdy nie będzie, ale nie doceniłem ruskich i wsiowstwa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *