• Ukraina
  • Białoruś
  • Rosja
  • Litwa
  • Region Bałtyku
  • Azja i Zakaukazie
  • Na Świecie
  • Historia i Wspomnienia
  • Kultura
  • Podróże po Kresach
  • Wyszukiwarka Kresowa
  • Kalendarium Kresów
    • Styczeń w Historii Kresów
    • Luty w Historii Kresów
    • Marzec w Historii Kresów
    • Kwiecień w Historii Kresów
    • Maj w Historii Kresów
    • Czerwiec w Historii Kresów
    • Lipiec w Historii Kresów
    • Sierpień w Historii Kresów
    • Wrzesień w Historii Kresów
    • Październik w Historii Kresów
    • Listopad w Historii Kresów
    • Grudzień w Historii Kresów
  • Polacy na Wschodzie
  • Biblioteka Kresowa
  • Kuchnia Kresowa
Kresy24.pl
  • 23 cze 2026
  • Gazety i Czasopisma Kresowe
    • Archiwum Dziennika Kijowskiego
    • Archiwum Gazety Polskiej Bukowiny
    • Archiwum Głosu Polonii
    • Archiwum Głosu znad Niemna
    • Archiwum Kuriera Galicyjskiego
    • Archiwum Kwartalnika Echa Polesia
    • Archiwum Kwartalnika Krynica
    • Archiwum Magazynu Polskiego
    • Archiwum Monitora Wołyńskiego
    • Archiwum Mozaiki Berdyczowskiej
    • Archiwum pisma Nasze Drogi
    • Archiwum pisma Polacy Donbasu
    • Archiwum pisma Polonia Charkowa
    • Archiwum pisma Wołanie z Wołynia
    • Archiwum Polak na Łotwie
    • Archiwum Polaka Małego
    • Archiwum Polaka w Niemczech
    • Archiwum Słowa Polskiego
    • Archiwum Słowa Życia
    • Archiwum Tęczy Żytomierszczyzny
Kresy24.pl
  • Ukraina
  • Białoruś
  • Rosja
  • Litwa
  • Region Bałtyku
  • Azja i Zakaukazie
  • Na Świecie
  • Historia i Wspomnienia
  • Kultura
  • Podróże po Kresach
  • Wyszukiwarka Kresowa
  • Kalendarium Kresów
    • Styczeń w Historii Kresów
    • Luty w Historii Kresów
    • Marzec w Historii Kresów
    • Kwiecień w Historii Kresów
    • Maj w Historii Kresów
    • Czerwiec w Historii Kresów
    • Lipiec w Historii Kresów
    • Sierpień w Historii Kresów
    • Wrzesień w Historii Kresów
    • Październik w Historii Kresów
    • Listopad w Historii Kresów
    • Grudzień w Historii Kresów
  • Polacy na Wschodzie
  • Biblioteka Kresowa
  • Kuchnia Kresowa
Home
Rosja

Rosyjski publicysta cieszy się z zakatowania Anglika. „Podoba mi się, że boją się Rosjan”

16 cze 2016

„Jeśli spytacie mnie, czy wstydzę się za to, co dzieje się na mistrzostwach Europy to odpowiem wam uczciwie: nie. Nie wstydzę się. Mnie się to podoba. Podoba mi się, że boją się Rosjan. I kiedy patrzę na to z daleka czuję zadowolenie” – napisał w RIA Novosti rosyjski publicysta Maksim Kononienko.

„Kiedy rosyjscy kibice biją innych kibiców, a europejska policja boi się do nich podejść, to czuję może nie tyle dumę z Rosjan, co satysfakcję. Za to, że są tacy silni, tacy potężni, tacy konsekwentni. Uprzedzano przecież we Francji, że Rosjanie wszystkich wymłócą. I wymłócili” – cieszy się rosyjski „intelektualista”.

Jego reakcja na skatowanie na śmierć Angielskiego kibica przez całą grupę Rosjan jest jeszcze ciekawsza: „To nie przemoc. To uczciwa bitwa” – ocenia Kononienko.

Ale to nie koniec wynurzeń publicysty drugiej co wielkości oficjalnej rosyjskiej agencji prasowej. Czytaj dalej na Reporters.pl

Kresy24.pl

< Idź pod prąd Zobacz inny >
Ważne? Ciekawe? Podaj dalej:

Nie przegap w tym temacie:

K24Antywojenne plakaty w rosyjskim metrze. Ciekawe, czy długo powiszą? (FOTO) K24“Tryb specjalny”: Bez dowodów i bez świadków w procesie o zabójstwo Politkowskiej K24Rzeź na farmie koło Saratowa
  • Tagi
  • Francja
  • kibice
  • piłka nożna
  • propaganda
  • propaganda rosyjska
  • przemoc
  • przestępczość
  • zabójstwo

21 komentarzy

  1. Sadako
    21 czerwca 2016 o 15:48 Odpowiedz

    „Podoba mi się, że boją się Rosjan” …kawał beki… zakatowany przez ruskich bandytów stary anglik, tu natychmiast nasunęła mi się inna przezabawna sytuacja w… Odessie… pamiętam jak, jak wielkorusy przerażeni wyskakiwali z okien… Podoba mi się, że Ruskie bali się Ukraińsów

    1. SyøTroll
      22 czerwca 2016 o 13:02 Odpowiedz

      A podobało ci się jak to ich prowokował ? Musiał, testosteronu miał za dużo ? No bo Rosjanie są dobrzy tylko gdy atakowani i prowokowani uciekają, nie wtedy gdy oddają.

  2. kozak mazepy
    18 czerwca 2016 o 12:28 Odpowiedz

    Przeczytałem ostatnio na prorosyjskim portalu że w Dabasie widziano najemników o afrykańskim wyglądzie mówiących po Polsku Dawid Hudziec to napisał Obłęd murzyni gadają po Polsku Choroba opanowała Wskazane leczenie farmakologiczne

  3. kozak mazepy
    18 czerwca 2016 o 12:24 Odpowiedz

    Jaki intelektualista Chyba tabletek zabrakło Proponuję leczyć się na nogi Głowa przepadła Żal mi takich ludzi Zabili człowieka a on jest dumny Szkoda słów na kacapa

  4. yaro
    17 czerwca 2016 o 18:58 Odpowiedz

    Lata komunizmu i duch imperialny spowodowały w głowie Kononienki nieodwracalne spustoszenia. Pytanie jest ilu jest jemu podobnych i czy to się da leczyć czy jest już nieuleczalne? Mistrzostwa piłkarskie w Rosji w 2018 r. odbędą się prawdopodobnie tylko w obecności rosyjskich kibiców bo nikt normalny z Europy tam nie pojedzie. Taki będzie efekt obecnych wyczynów rosyjskich kiboli we Francji. Nikt nie chce mieć skatowanej czaszki.

  5. Nakolanachruskiemongolo
    17 czerwca 2016 o 12:39 Odpowiedz

    Dlatego konopienko i jemu podobni podludzie żyją w komunałkach jak szczury, a polski Pan, jedzie do kaliningradzkiego oblasta ruchać im matki i córki przy okazji w drodze po tanią wachę. 😀

    1. kozak mazepy
      18 czerwca 2016 o 12:29 Odpowiedz

      Ostro ale prawda

  6. gegroza
    17 czerwca 2016 o 11:45 Odpowiedz

    Dlatego coraz bardziej nie lubię ruskich. A dawniej nawet tam bywałem.

  7. Cyrus
    17 czerwca 2016 o 08:55 Odpowiedz

    Zrobi się z wami porządek i to wkrótce, zapłacicie za wszystkie zbrodnie trole śmierdzące.

  8. Demon
    17 czerwca 2016 o 00:37 Odpowiedz

    Jak świat światem, nigdy nie był Rusek dla nikogo bratem.
    Większość Mordorczyków nadal mentalnie jest na poziomie epoki kamienia z grubsza lizanego.
    Sprawiedliwością dziejową będzie jeśli w najbliższym czasie w ogóle przestanie istnieć.

    1. jubus
      17 czerwca 2016 o 08:50 Odpowiedz

      Nie przesadzajmy. Są ludzie i ludziska. W każdym narodzie znajdą się zwyrodnialcy. Polacy też zachowują się bardzo często jak bydło.

      1. gegroza
        17 czerwca 2016 o 11:44

        Wszystko zależy od częstotliwości zachowań. Ruscy przekraczaja wszelkie granice

      2. Sadako
        21 czerwca 2016 o 15:55

        Oczywiście, ze Polacy także tak sie zachowują, dlatego takich łapie policja i są skazywani, a nie wywyższanie przez rząd i “podlegli mu “niezależni” publicyści!

  9. Michał Kalinowski
    17 czerwca 2016 o 00:08 Odpowiedz

    Jeśli kacapy mają takich intelektualistów, to się wcale nie dziwię, że ZSRR się rozleciał na kawałki. No i nawet wysiłki Wołodii nie zmienią tego, że kończy się era Rosji dominanta i światowego mocarstwa. FR też się za niedługo rozpadnie, na mniejsze państwa narodowe. Nadejdzie czas, że Rosjan, jako niebezpiecznych dla cywilizacji ludzkiej pozamykają w rezerwatach jak kiedyś w Ameryce Płn. Indian.

  10. jubus
    16 czerwca 2016 o 21:01 Odpowiedz

    Ciekawe co będzie się działo w Rosji, za 2 lata.

    1. observer48
      17 czerwca 2016 o 08:41 Odpowiedz

      Po dodaniu skandali dopingowych do ostatnich burd we Francji FIFA może odebrać RoSSji organizację mistrzostw, o czym się zresztą otwarcie mówi od paru miesięcy.

  11. iwanczuk
    16 czerwca 2016 o 18:33 Odpowiedz

    Myślę, że wszystko jest do czasu i zachodnie policje powinny w pewnym momencie zacząć strzelać na ulicach zachodnioeuropejskich miast ostrymi nabojami po szalejących kacapach.

    1. Qwerty
      17 czerwca 2016 o 07:22 Odpowiedz

      Ostrymi absolutnie nie, natomiast gumowa amunicja jak najbardziej tak. Przecież po to jest. Ze dwie salwy i wszyscy piorący się wówczas mieliby chwilę na otrzeźwienie.

      1. ernisty
        18 czerwca 2016 o 10:51

        A jakby jeszcze “oczko się oderwało temu misiu” byłoby jeszcze lepiej. W każdym razie powinni pomyśleć o zmianie procesów wizowych. 1000 euro i sprawdzanie do jakich grup należy.

  12. Nina Wojnarowicz - Schulze
    16 czerwca 2016 o 18:12 Odpowiedz

    To wcale nie dziwi, ten (usun. – obrażanie narodu) ruski naród ledwie ludźmi można nazwać!

    1. observer48
      17 czerwca 2016 o 08:44 Odpowiedz

      Cóż, wzięli dzikusy dosłownie fragment Ody do Młodości “(…) łam, czego rozum nie złamie (…)”.

Dodaj swój komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Uwaga! Komentarze naruszające prawo będą usuwane, a dane autorów - przekazywane organom ścigania.

Najnowsze wiadomości
Pomnik na miejscu masakry Polaków. Dowódca UPA uhonorowany na Wołyniu

Pomnik na miejscu masakry Polaków. Dowódca UPA uhonorowany na Wołyniu

Łukaszenka nagle ucieka z Białorusi. Zaskakująca deklaracja dyktatora!

Łukaszenka nagle ucieka z Białorusi. Zaskakująca deklaracja dyktatora!

"Pierwszy poszedł!" Most na Krymie zniszczony (WIDEO)

"Pierwszy poszedł!" Most na Krymie zniszczony (WIDEO)

18 czołgów za jednym zamachem! (WIDEO)

18 czołgów za jednym zamachem! (WIDEO)

„Haniebna kapitulacja jest nieunikniona”. Zbrodniarz wzywa do obalenia Putina

„Haniebna kapitulacja jest nieunikniona”. Zbrodniarz wzywa do obalenia Putina

Kijów wali dolarowym taranem! Zbrojeniowy nokaut

Kijów wali dolarowym taranem! Zbrojeniowy nokaut

Działajcie odważniej! Z Waszyngtonu poszedł sygnał

Działajcie odważniej! Z Waszyngtonu poszedł sygnał

WP: Zełenski rozgrywa Polskę. Idzie o podział władzy

WP: Zełenski rozgrywa Polskę. Idzie o podział władzy

9 na 10! Taśmociąg śmierci nabiera obrotów

9 na 10! Taśmociąg śmierci nabiera obrotów

Premier odchodzi! "Decyzja została podjęta"

Premier odchodzi! "Decyzja została podjęta"

Projekt finansowany ze środków MSZ
Zmień ustawienia cookies
© Kresy24.pl 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  Kontakt | Polityka prywatności
Produkcja: Fundacja Wolność i Demokracja