Rosyjski nazista gnał przez miasto nagie prostytutki na policję (FOTO)

18 maja 2016

Rudy_Tarzan

Znany rosyjski neonazista i mistrz boksu Wiaczesław Dacik ps. „Rudy Tarzan” wdarł się z ostrym hakiem w ręku do domu publicznego w Petersburgu, rozkazał prostytutkom rozebrać się do naga i w tym stanie siłą przeprowadził je przez miasto na posterunek policji.

Zaatakowany przez nazistę burdel znajduje się na Wyspie Wasiliewskiej. Dacik wtargnął tam wraz ze swoim kolegą – nacjonalistą, wyłamując wcześniej drzwi. Po odprowadzeniu nagich kobiet na posterunek, Dacik udał się do kolejnego domu publicznego i tam próbował powtórzyć swój wyczyn.


Tym razem jednak trafiła kosa na kamień. Bandyta został powalony i obezwładniony przez ochroniarzy, a następnie sam trafił do policyjnego aresztu. Zapewne czeka go sprawa karna za chuligaństwo i uszkodzenie mienia.

Rudy_Tarzan3


Wiaczesław Dacik zdobył popularność występując w walkach zapaśniczych i pięściarskich – zarówno tych legalnych, jak i nielegalnych. Należał do Rosyjskiej Federacji Tajskiego Boksu. Nieoficjalnie mówi się, że ma nawet tytuł mistrza świata w walce bez żadnych reguł.

Znajomi Dacika mówią, że ma on obsesję na punkcie wyższości białej rasy. Wcześniej należał do faszystowskiej organizacji rosyjskiej „Sojusz Słowiański”. W 2007 r. został aresztowany za szereg napadów na sklepy i jubilerów. W czasie śledztwa uznano go za psychicznie chorego i umieszczono w szpitalu psychiatrycznym.

W 2010 r. rosyjski nacjonalista zbiegł do Norwegii, gdzie wystąpił o azyl polityczny. Tamtejsi psychiatrzy uznali go jednak za zdrowego. Został skazany za nielegalne posiadanie broni i postanowiono wydalić go do Rosji.

Deportacja miała jednak przebieg bardzo burzliwy – samolot z więźniem dwa razy zawracał znad lotniska w Petersburgu z powodu pomyłek w dokumentach deportacyjnych. W końcu Dacik urządził na pokładzie bijatykę i policjantom ledwo udało się go obezwładnić.

W końcu maszyna wylądowała w Finlandii, skąd Dacika przewieziono drogą lądową do słynnego petersburskiego aresztu „Kresty”. Tam zastosowano wobec niego szczególne środki bezpieczeństwa – z celi wyprowadzany był jedynie skuty i pilnowany przez konwojentów z psami.

Rudy_Tarzan1

Z aresztu Dacik wysłał list do prezydenta Władimira Putina z prośba o przyjęcie go do rządzącej partii „Jedna Rosja”. „Chcę stanąć po stronie Putina, wraz z nim zmieszać krew ostatnich Rosjan w międzynarodowym sosie i dobić naród rosyjski, który zapomniał przykazania swoich przodków i stał się niewolnikiem” – napisał w liście do prezydenta „Rudy Tarzan”.

Teraz jednak okazuje się, że 2 miesiące temu ktoś wypuścił groźnego przestępcę – psychopatę na wolność. On zaś tym razem – w patriotycznym szale – zaatakował z hakiem w ręku domy publiczne. Ciekawe na jak długo wsadzą tym razem „Rudego Tarzana”, zważywszy na pewną zbieżność jego poglądów z oficjalną polityką władz Rosji?

Rudy_Tarzan1

Rudy_Tarzan2

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

7 odpowiedzi Rosyjski nazista gnał przez miasto nagie prostytutki na policję (FOTO)

 1. Michał Mieczysław Odpowiedz

  18 maja 2016 w 20:30

  a) jeśli kiedyś się bił wyczynowo to musiał wtedy ważyć sporo mniej,

  b) Moskal to plemie ugrofińskie, ze słowianami mają tyle wspólnego, że uzurpują sobie naszą tożsamość, by być największym katem i rzeźnikiem słowian od wieków. „jedność słowiańska” to propagandowa brednia wymyślona jeszcze za caratu (‚imitacja i dominacja’).

  • Litwin Odpowiedz

   19 maja 2016 w 11:36

   Święta racja – propaguj te słowa by Lewackie brednie się nie rozprzestrzeniały w umysłach SŁAWIAN

  • Zenek Odpowiedz

   2 czerwca 2016 w 00:34

   Tryzub to chazarski symbol, zatem Ukraińcy to potomkowie Chazarów, żadni Słowianie!

 2. kulkadlaputina Odpowiedz

  19 maja 2016 w 06:42

  przyczepilo sie gowno do statku i krzyczy plyniemy

 3. iks Odpowiedz

  19 maja 2016 w 08:38

  Wychodzi na to, że co drugi bałagan w mieście mną kompetentną ochronę 🙂 Z drugiej strony jak zaprowadził dziewczynki na golasa na posterunek, to ciekawe, że stróże prawa nie zainteresowali się tym gierojem…..no chyba, że gonienie panienek na waleta przez miasto to wsio normalnyje. Naprawdę zdrowy ten klient nie jest.

 4. Raffff Odpowiedz

  19 maja 2016 w 10:25

  He he to ten wariat znany z paru szalonych walk w MMA wręcz nawet udało mu się przypadkowo znokautować jakiegoś wysokiej klasy zawodnika MMA… Nawet nie wiedziałem że on jeszcze żyje… Chodziły słuch że popełnił samobójstwo.

 5. Leniuch Odpowiedz

  19 maja 2016 w 19:17

  impotent ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *