Na Kremlu zapanowała niewyobrażalna panika. Jesteśmy świadkami ostatecznej agonii putinowskiej Rosji

7 kwietnia 2016

putin-juz czas

W trybie nadzwyczajnym zebrała się rosyjska Rada Bezpieczeństwa. Pożar strawił budynek ministerstwa obrony (palą ważne ). przejął osobistą kontrolę nad Rosarchiwem, Gosarchiwem i innymi archiwami (zacierają ślady) oraz stworzył podporządkowaną mu nową formację – „gwardię narodową”, której szefem zrobił swojego osobistego ochroniarza, wciągając go w skład stałych członków Rady Bezpieczeństwa FR…

To tylko kilka sygnałów, które zdaniem niezależnych ekspertów świadczą  o niebywałej panice na Kremlu po publikacji panamskich dokumentów. A już ujawnione materiały „Panama papers” to dopiero początek.


W targanym kraju kryzysem jego marionetkowy premier Dmitrij Miedwiediew nie ma nic do powiedzenia. Nie ma żadnego antykryzysowego planu w realiach bezprecedensowych sankcji gospodarczych, finansowych i politycznych.

Rosja została wyrzucona z G-7 oraz, de facto, z G-20. Przygotowywana jest publikacja drugiego raportu w sprawie zestrzelenia nad Donbasem malezyjskiego boeinga, który ma ujawnić cały łańcuch powiązań w podejmowaniu decyzji w tej zbrodni – aż do najwyższych szczebli władzy na Kremlu, który już wcześniej, w Londynie, był oskarżony o .


Ponadto, przypominają eksperci, Putin już ponad rok sabotuje śledztwo w sprawie zabójstwa opozycji Borysa Niemcowa (wyznaczył powiązanego z zabójstwem Ramzana Kadyrowa na pełniącego obowiązki prezydenta w Czeczenii).

Obciążają go dokumenty afery „Panama Papers”, które już wykazały (a kolejne czekają na publikację), że rosyjski prezydent okrada naród, państwa i przedsiębiorców, przekładając ich pieniądze do tajnej prywatnej skarbonki. Ile jeszcze jest ma takich „skarbonek” w rajach podatkowych? Ta wiedza przed nami.

Wcześniej czy później dowiemy się, dlaczego płoną archiwa i do czego potrzebna jest Władimirowi Putinowi „gwardia narodowa”. Według niezależnych komentatorów, jesteśmy właśnie świadkami ostatecznej agonii putinowskiej Rosji.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

28 odpowiedzi Na Kremlu zapanowała niewyobrażalna panika. Jesteśmy świadkami ostatecznej agonii putinowskiej Rosji

 1. darek Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 13:12

  koniec putinowskiej Rosji i samego Putina miał wg portali fronda i kresy nastąpić już b dawno ale złośliwa rzeczywistość jakos nie chce sie zapowiedziom ww portali podporządkować

  • miki Odpowiedz

   7 kwietnia 2016 w 14:46

   Obaj wiemy że koniec ZSRR/Rosji czyli Imperium nie będzie trwał ani dnia ani miesiąca ani lat ale dekady i zaczął się już dawno dawno temu jak rozpadł się ZSRR , a teraz jedynie dogorywa i następuje ciąg dalszy rozkładu 🙂

   • Emeryt

    4 października 2016 w 08:47

    Ma Pan 100% racji.
    Proces położenia takiego kolosa jak Rosja jest skomplikowaną operacją.
    Przy tej operacji może ulec katastrofie światowe otoczenie.
    Dlatego ta świadoma operacja USA jest tak ważna i delikatna,
    rozłożona w czasie na etapy.
    Niebezpieczną dla świata może też być ewentualna „ucieczka do przodu” FR.

  • observer48 Odpowiedz

   7 kwietnia 2016 w 18:56

   @darek
   Agonia tak wielkiego gada jeszcze trochę potrwa, ale ostateczny rozpad sowieckiego imperium zapoczatkowany upadkiem Sowietów w 1991 r. wciąż trwa i powinien się zakończyć do 2020-2025 r. , a może nawet wcześniej http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1597/5078/original.jpg

 2. Luki Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 13:49

  No i super?

 3. pol Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 13:54

  Tak jak zostało przepowiedziane: koniec balu panno lalu w kasie czrna dupa i pieniedzy brak a załatwił to putlerowi afroamerykaniec Barack .

 4. Sadako Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 13:55

  Daj Bóg… Rosja zdechnie, tym razem ostatecznie!

  • Mariusz Odpowiedz

   26 listopada 2017 w 22:09

   Targalski?

 5. Kocur Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 13:55

  Zapowiada się ciekawie, z niepokojem czekamy na kolejne wiadomości. Ale jak sądzę kremliczek jeszcze będzie trząść szabelką.
  Ale to tak dla zasady chyba tylko.

 6. Rene Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 13:57

  Ha ha putinowska rosja nigdy nie zginie. Bo rosja to putin a putin to rosja. Beda drobne przetasowania ale rdzen wladzy pozostanie. Jak kogos pokaraja to trolle co pisza za 500euro na mc.

  • Michał Mieczysław Odpowiedz

   7 kwietnia 2016 w 14:32

   To raczej nie nastąpi, szczególnie, że widzą efekty swojej propagandy, szczególnie w Polsce, która stała się swoją własną karykaturą.

   • yeah

    7 kwietnia 2016 w 16:40

    Bla bla bla, stała się karykaturą, bla bla bla… A kiedy Polska nie była „swoją własną karykaturą”? Gdy była „priwislańskim krajem”, albo PRLem? Cuchnie to co piszesz niemiecko-ruską propagandą.

 7. tow.stalin Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 14:05

  to się jeszcze okaże, aczkolwiek pożar archiwów, panama papers oraz „gwardia narodowa” mogą świadczyć o tym, że putin i jego otoczenie szykują się do ostatecznej obrony, tj. obrony przed fizycznym zagrożeniem ze strony opozycji dysponującej dostępem do siły zbrojnej (a więc nie demokratycznej).

  w temacie obalenia putina daję posłuch dr. targalskiemu – wszyscy potrzebujemy rosji, ale słabej. słaby putin jest lepszy niż jego silny następca.

  • hahaha Odpowiedz

   7 kwietnia 2016 w 16:19

   Zgadza sie – zmiana wladzy na Kremlu oznacza nowy „reset”- zachod zacznie znowu wspomagac trupa finansowo i to spowolni zakonczenie tej 500-letniej ludobojczej i wynaturzonej farsy jaka jest rosja. Zachod uczyni to nie bez powodu – rosja jest gwarancja istnienia „zachodu” w takiej formie jak go znamy – zerujacego na slabszych, uprawiajacego „podboje” za pomaca klamstwa, manipulacji, wyzysku, skrytobojstwa.
   Ta nieuczciwa, nieludzka dla podbitych dominacja Zachodu nie istnieje bez rosji i dlatego te histeryczne, zalosne proby ratowania tego postmongolskiego tworu ze strony niemiec i EU.
   Obserwer48 – to propaganda kacapska wryla w nasze mozgi, ze w ksiestwie moskiewskim zyli jacys slowianie – wszystkie wykpopaliska z tego rejonu to tylko prymitywne plemiona UGROFINSKIE – ZADNI SLOWIANIE – dlatego tak latwo chanowie mogli je podbic i zamienic w najokrutniejsza opricznine chanow mongolskich, ktora razem z mongolami i turkami niszczyla i rabowala slowian i innych ugrofinow.
   Wszystkie zabytki kronikarskie mowiace o „Rusi” pochodza z np. Kijowa czy Nowogrodu – byly to tereny zagrabione przez moskali – bez tych kradziezy i zawlaszczenia cudzej historii moskale nie maja zadnej przeszlosci!!!
   Rosja stala sie – w bardzo malym stopniu !- slowianska dopiero po zaborach Rzeczpospolitej, ktorej zagrabila 82% terenow – rdzennie slowianskich.

 8. Komasz Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 15:30

  Ja chciałem tylko przypomnieć wszystkim co w House of Cards zrobił Frank Underwood, kiedy grunt mu zaczął uciekać spod nóg i sięza wszelką cenę chciał utrzymać przy włądzy. Nie rokuje to najlepiej….

 9. JURIJ RUSKI BANDYTA Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 16:22

  JEŚLI Z ROSJI WYCHODZI INFORMACJA NP. ŻE DEFICYT WYNOSI 1 RUBEL TO ZNACZY ŻE DEFICYT WYNOSI CO NAJMNIEJ 1000 RUBLI – Z INNYM INFORMACJAMI JEST ANALOGICZNIE – „WIELKIE SUKCESY” KREMLA TO JEDYNIE DOMKNIĘCIE LEDWIE DO ZERA… })

 10. JURIJ RUSKI BANDYTA Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 16:28

  MOŁODCY Z ZAPRZYJAŹNIONEGO Z KREMLEM NA WIELU POZIOMACH PLAJTF.ORMO NIE LEPSI… }) http://niezalezna.pl/72133-450-miliardow-zlotych-w-bloto-raport-o-wielkim-marnotrawstwie-platformy-obywatelskiej

 11. daniel Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 19:35

  Duch i tytuł artykułu oraz powyższych komentarzy jest prawdziwym duchem, to znaczy : nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Rusofobia to nieuleczalna choroba, uśmierzyć bóle i spazmy może tylko penicylina pozyskana z atomowych grzybów.

  • tata Odpowiedz

   8 kwietnia 2016 w 19:53

   Tobie nawet imperialistyczna penicylina nie pomoze.

 12. kurzakiewicz Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 20:03

  A po co Putinowi raje podatkowe jak on nie płaci podatków tylko zbiera haracz?

  • Garret Odpowiedz

   7 kwietnia 2016 w 20:46

   Tylko głupiec trzyma kradzione u siebie.

 13. Gothic Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 20:49

  Samo palenie archiwów i medialna propaganda to za mało, aby kraj mógł normalnie funkcjonować. Jeżeli Federacji Rosyjskiej zabraknie rezerw walutowych, to struktury państwa pójdą w rozsypkę, tak jak na Ukrainie by poszły już dawno gdyby nie kolejne kredyty zagraniczne (których zresztą nie będzie można nigdy spłacić, o czym wszyscy wiedzą).

 14. jch Odpowiedz

  7 kwietnia 2016 w 20:51

  panowie to zwykła ,głupia propaganda

 15. Jac Odpowiedz

  8 kwietnia 2016 w 09:11

  Nie wiedzą jak groźny może być ranny niedźwiedź. Ci co się z tego cieszą że niedźwiedź jest poważnie ranny ,to są albo naiwni,albo prowokatorzy różnej maści. Niejednej sitwie marzy się wielka wojna św (jak wiadomo na wojnach niejeden łajdak się dorobił).

 16. polo Odpowiedz

  10 kwietnia 2016 w 19:57

  prima aprilis juz był

 17. Mariusz Odpowiedz

  26 listopada 2017 w 22:07

  Czy ten pseudoartykuł pisał pijany 10-latek? Tak niskiego poziomu merytoryczności i rozhisteryzowania autora dawno nie czytałem.

  Niczego konstruktywnego z tego wywodu nie można wywnioskować, no i jeszcze ci nieszczęśni niezależni eksperci, którzy nie wiadomo gdzie są i kim są…

  • Dominik Odpowiedz

   26 listopada 2017 w 22:44

   Proszę Pana, kury Panu sz… prowadzać, a nie w inteligenta się bawić.

   • Mariusz

    30 listopada 2017 w 06:21

    haha… wiedziałem, że będzie obelga nie na temat. Typowe. Szkoda czasu. Mało wiarygodny artykuł jak i cały portalik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *