„Litewski” ślad w Katastrofie Smoleńskiej. Obejrzyj koniecznie! (2 x WIDEO)

1 marca 2017

Na zaproszenie prezydent Litwy Dalii Grybauskaite, przyleciał w czwartek 8 kwietnia 2010 z kilkugodzinną wizytą roboczą do Wilna.

Wizyta Lecha Kaczyńskiego na Litwie 8 kwietnia 2010 miała miejsce dwa dni przed Katastrofą Smoleńską. To właśnie ta wizyta sprawiła, że Lech Kaczyński nie pojechał do Katynia, jak planował, pociągiem, ale poleciał samolotem. Kto stoi w tle tej wizyty? O tym jest program Doroty Kani „Koniec systemu – Lech Kaczyński, służby i litewska operacja”:


Kresy24.pl


Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

25 odpowiedzi „Litewski” ślad w Katastrofie Smoleńskiej. Obejrzyj koniecznie! (2 x WIDEO)

 1. ltp Odpowiedz

  1 marca 2017 w 15:08

  Pisowskie bzdety

  • Aleks Odpowiedz

   1 marca 2017 w 17:43

   Żadne bzdety, prawdopodobieństwo jest bardzo wysokie. Ambasadorów z czasów PRL trzeba niezwłocznie usunąć z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Doświadczenie zaczęrpnięte z uczelni sowieckuch widać nie poszło na marno.

  • mały Odpowiedz

   1 marca 2017 w 17:48

   Każy ma prawo mieć swoje zdanie . ALE zgineli ludzie i każde metody dojścia do prawy są dobre , bo są skuteczne . LITWINI NACJONALIŚCI TO TAKIE SAME GNIDY JAK ukraińscy NACJONALIŚCI NIE ŻYCZLIWI I FAŁSZYWI , O DWÓCH TWARZACH . KIEDY PO GŁOWACH DOSTAJĄ OD ROSJI BIEGNĄ DO POLAKÓW O WSPARCIE , PIENIĄDZE I POPARCIE MIĘDZYNARODOWE . A TAK PLUJĄ I NIENAWIDZĄ POLAKÓW . SERCE MÓWI CO INNEGO , A ROZUM NAKAZUJE ROZSĄDEK I ROZWAGĘ W POPIERANIU DWULICOWYCH NACJI TYPU LITWA , UKRAINA KTÓRZY I TAK NIGDY POMOCY NIE DOCENIĄ I OSZUKAJĄ , ZMIENIĄ I SZYBKO ZAPOMNĄ O TYM I BENDĄ MÓWIĆ CO INNEGO . SIŁA POLSKI W MĄDRYCH DECYZJACH POLITYCZNYCH I NIE POPIERANIU NIE ŻYCZLIWYCH POLAKOM I PAŃSTWU NASZEMU

  • Kibol Odpowiedz

   2 marca 2017 w 12:53

   a jakie są PO bzdety??? …uderzył w ziemię, ale wybuchu nie było.. …10 ton paliwa wyparowało w 3 sekundy przed brzozą? …samolot zawadził o brzozę i stracił orientację w terenie? …widziałeś kiedyś samolot? …większość wyprodukowanych TU-154 to samoloty wojskowe.. bombowce… …wiesz co samolot ma w skrzydłach??? …nie.. nie piórka , tylko dziesiątki ton paliwa… …wiesz może, dlaczego siekiera nie rozpada się przy ścinaniu brzozy?… …???

  • PolakNieCzerwonaSzmata Odpowiedz

   2 marca 2017 w 16:55

   Bzdetem jesteś ty,POpaprańcu.

 2. Tadeusz Odpowiedz

  1 marca 2017 w 16:49

  Bardzo ciekawy materiał dający dużo do myślenia o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Rzeczypospolitej Polskiej!

  • profesor Odpowiedz

   1 marca 2017 w 23:27

   nie, raczej o bezmyślności niektórych oficjeli, Tadziu.

   • PolakNieCzerwonaSzmata

    2 marca 2017 w 16:56

    Taki z ciebie „profesor” POpaprany trollu jak z koziej d..y trąbka.

  • observer48 Odpowiedz

   2 marca 2017 w 01:10

   @Tadeusz
   To tylko wierzchołek jednej z wielu gór lodowych. POpaprańska „opozycja totalna” dostaje ze strachu małpiego rozumu, a Jarosław Kaczyński bezlitośnie kopie w klatkę z tymi małpami. Wygrana Trumpa w USA pokrzyżowała plany tak szkopom, jak kacapom. Jeśli PiS wyłapie i zapudłuje wszystkich „Starych Kiejkutów”, USA straci pożytecznych idiotów osłabiających za napiwki pozycję przetargową Polski w negocjacjach z USA w sprawie dofinansowania polskiej obronności, bo po antyamerykańskich popisach Erdogana w Turcji Polska może się stać jedynym liczącym się militarnie państwem członkowskim NATO graniczącym z RoSSją, któremu Amerykanie będą mogli zaufać.

   • SyøTroll

    2 marca 2017 w 10:26

    Raczej jedynym liczącym się amerykańskim sojusznikiem (pożytecznym idiotą) w Europie środkowo-wschodniej. Jedni idioci, w interesie USA, wpakowali się w Stare Kiejkuty, inni we wspieranie „bratniego” banderyzmu” na Ukrainie. Za wojnę domową współodpowiedzialny jest cały POPiS.

 3. Czesiek z bunkra Odpowiedz

  1 marca 2017 w 17:00

  Szable w dłoń i na litwe miejscowi polacy napewno się przyłaczą

 4. polak Odpowiedz

  1 marca 2017 w 18:21

  Zamach, zamach, zamach. Zaplanowany z premedytacją przez pruskosowieckożydowskie służby.

 5. marcin Odpowiedz

  1 marca 2017 w 19:13

  Dajcie spokój, kto mu kazał lądować we mgle w Smoleńsku ? PRL-owskie służby ? Putin ? Sam jest winien swej śmierci, szkoda tylko że jeszcze 95 niewinnych ofiar pociągnął za sobą.

  • SyøTroll Odpowiedz

   2 marca 2017 w 10:27

   Putin może być tylko odpowiedzialny za nieudany zamach mgłą na Miedwiediewa.

   • PolakNieCzerwonaSzmata

    2 marca 2017 w 16:59

    Kto cię pyta o zdanie ,rusofilu ,Trollu, kacapski.
    Paszoł won do Mordoru! Tam jest twoje miejsce !

   • Pafnucy

    14 marca 2017 w 09:32

    Do „PolakNieCzerwonaSzmata”: sądząc po twoim histerycznym wpisie, czerwoną szmatą nie jesteś ale na czerwono – czarną od Tymy do masz wybitne predyspozycje. Przestań więc obrażać ludzi „u kraińcu” i podaj rzeczowe argumenty. Tu jest cywilizacja „łacińska” a nie „turańska” z Werchownej Rady.

  • Basia Odpowiedz

   2 marca 2017 w 12:36

   a ty nadal jesteś przekonany, że to Kaczor wydał decyzję o zbiorowym samobójstwie… …masz wytrawiony spirytem mózg? …czy jesteś ruskim trolem za 300$ miesięcznie? …ja mam trochę inne spojrzenie na tą katastrofę… …pamiętasz jak każdy chciał na silę lecieć z Kaczorem do smoleńska… …jak tasowano skład wycieczki? …ktoś manipulował listą podróżnych wpisując na nią tych, co byli frajerami, i tych, co chcieli przyspawać się do koryta. POzbyli się za jednym „zamachem” jednych i drugich… ..dzisiaj, jakby Tusk nadal rządził, to wsadzili by w drimlajnera 1000 osób …to byłby dopiero sukces tej swołoczy. …ale też myślę, ze tutka miała ten sam defekt silnika co „Kościuszko” i „Kopernik”, tzn łożysko bez kulek na wale turbiny silnika…

 6. Mariusz Odpowiedz

  1 marca 2017 w 20:31

  Litwini dotąd twierdzą, że za prezydenta Kaczyńskiego stosunki polsko – litewskie były świetne, bo doszło do stek spotkań na różnych szczeblach, a sam Kaczyński bywał w Wilnie co i rusz.
  A jak wiadomo dali mu „czarną polewkę” ośmieszając głosowaniem sejmasu przeciwko polskim nazwiskom.
  Rok 2010 – wygasła ustawa o mniejszościach narodowych, dotąd nie ma nowej.
  2011 – wprowadzono katastrofalne dla polskiej wspólnoty zmiany w oświacie.
  To niby na czym polegały te tzw. doskonałe relacje?
  Że Litwa robiła z Polską co chciała?!

 7. Japa Odpowiedz

  1 marca 2017 w 21:16

  No,no ale zryte łby. Zgroza mi mózg ogarnia. Nie mam już złudzeń co do celów i metod tej sekty.

 8. zaangażowany Odpowiedz

  1 marca 2017 w 22:39

  Chcę posłuchać ostatniej, telefonicznej rozmowy braci. To jedyna kwestia, której nie znamy. Jeśli okaże się, że zgodnie z wyjaśnieniami Jarosława gadali o zdrowiu ich matki, dopuszczę do siebie możliwości zamachu. Ja jednak uważam, że ta rozmowa dotyczyła konieczności lądowania i zrozumiałych oporów ś.p Lecha, który co prawda prezydentem był nijakim, ale na pewno nie był głupcem ani samobójcą. Za to o Jarosławie tego samego, po obserwacji jego działań, powiedzieć nie można.
  A zatem, niech ci „dziennikarze śledczy” przestaną węszyć wszędzie, tylko dociekają, o czym rozmowa była.
  I nie interesuje mnie, że to prywatna sprawa braci była – w katastrofie zginęli ludzie, niektórych znałem. Domagam się pełnej prawdy, a tylko tego o katastrofie nie wiemy.

  • Basia Odpowiedz

   2 marca 2017 w 12:46

   opóźniony jesteś czy trolujesz? …rozmowa była o matce, a ruskie, telefon przyswoili na zawsze… …wyobraź sobie że Kaczor miał telefon, ale nie żadnego chińskiego ajfona, tylko oryginalną amerykańską podróbę telefonu Bonda. Nikogo na Kremlu nie obchodziła ta gadka między Kaczorami, bo pora godów wśród kaczek jest w lutym… …rozebrali sprzęta i do dziś robią jego kopię na własny użytek. Testować go będą w czasie podróży ambergoldów z Gdańska do Wawy.. …zrobili właśnie trzy próby przed tym testem …na Dudzie, na MONie, i z udziałem fiacika… ..teraz czas na finał…

   • zaangażowany

    2 marca 2017 w 13:37

    To Jarosław twierdzi, że rozmowa była o matce. To duża różnica.Na ten moment takie tłumaczenie jest zbyt słabe.
    Wyobraź sobie sytuację. Przejście dla pieszych, mgła. Podchodzisz do staruszki (nieco głucha jest), mówisz jej: „Przechodź śmiało, zdążysz, nic nie jedzie”. Ona idzie, niestety z mgły wyłania się ciężarówka, nawet nie jedzie szybko, ale jedna hamulce nie wyrabiają. Staruszka ginie. Świadek woła, że widział, jak przekonywałaś staruszkę, a ty, że to nie prawda, że tylko pokazywałaś, gdzie są pasy przejścia dla pieszych. I idziesz w zaparte, bo przecież, jeśli się przyznasz będziesz współwinna wypadkowi. Prawda?
    No, może ty jesteś uczciwa i się przyznajesz, ale dlaczego miałbym na słowo wierzyć politykowi, który raz mówi to, a raz tamto?
    Zresztą,ktoś w tym kraju jest na tyle głupi, by wierzyć jakiemukolwiek politykowi jakiejkolwiek partii na słowo? I tak zawsze się wypierają, ze zarzut jest motywowany politycznie.
    pozdrawiam
    PS. I nie trolluję. Nie jestem z rosji, ani z pisu

  • Zuzia Odpowiedz

   2 marca 2017 w 12:47

   a nie mówiła ci mamusia, że nie ładnie jest podsłuchiwać kogoś, i donosić na niego??? …

 9. PolakNieCzerwonaSzmata Odpowiedz

  2 marca 2017 w 17:01

  Warto przeczytać:

  http://www.fronda.pl/a/pilsudski-krotko-szczerze-i-wprost-o-rosjanach-1,87699.html

  http://www.fronda.pl/a/oto-co-o-rosjanach-mowil-gen-patton-alez-aktualne,87319.html

 10. monika Odpowiedz

  11 marca 2017 w 19:58

  Pani Prezydent Litwy absolutnie nie wierzę, raczej jestem
  zdania że w tym pomogła.Wystarczy na nią popatrzeć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *