Rosyjscy komuniści mają dość już skandalicznego zachowania 43-letniej wnuczki Józefa Stalina. Zamierzają wysłać do niej list otwarty z żądaniem, by zaczęła zachowywać się godnie, jak przystało na „wnuczkę Stalina”. Chcą, by zaniechała prowokacyjnego zachowania, przez które dyskredytuje nazwisko swojego słynnego dziadka.
Powodem skandalu miała być sesja zdjęciowa wnuczki generalissimusa Olgi Peters (znanej pod nazwiskiem Chrese Evans), która wywołała oburzenie w kręgach Komunistycznej Partii Rosji.
Jej przedstawiciel Siergiej Malinkowicz oświadczył, że zażąda od kobiety, by kontrolowała swoje zachowanie, a zamiast szokować swoim wyglądem, przyłączyła się do walki z amerykańskim imperializmem, lub podjęła walkę o prawa Murzynów i Indian.
Kresy24.pl

