Cyrk (zoo?) z pieprzykiem! Szop pracz, który wystąpił w sesji erotycznej, został bohaterem skandalu (FOTO)

17 marca 2017

Fot. telegraph.co.uk

Moskiewskie Zoo pozwało firmę reklamową, której wypożyczyło szopa pracza. Powodem fakt, że zwierzę zostało użyte jako przytulanka w półnagiej sesji zdjęciowej.

Szop pracz imieniem Tomasz miał zdaniem przedstawicieli stołecznego ogrodu zoologicznego przejść traumę w związku z tym, że został wykorzystany jako przytulanka dla półnagiej modelki.


Sesja odbyła się w zeszłym roku w studio Art-Msk.

„Tomasz wrócił do zoo z syndromem niezdrowego zainteresowania kobiecymi biustami” – stwierdzili jego prawni opiekunowie.


„Odnotowaliśmy, że zwierzę zaczęło sięgać łapami po kobiece biusty. Tomasz po prostu nauczył się, że dostaje smakołyki, gdy w pobliżu znajdują się damskie piersi” – powiedział rzecznik ogrodu zoologicznego.

Istotnie, smakołyki były w użyciu, zob. foto:

Fot. telegraph.co.uk

Prywatna organizacja „Animals Aren’t Toys” (ang. Zwierzęta to nie Zabawki), która współpracuje z zoo, twierdzi wręcz, że reklama zaszkodziła reputacji całego gatunku.

No tak, problem jest duży, bo wszyscy zaczną postrzegać szopy jako transgenicznych erotomanów. I jak taki szop pokaże się teraz „na wiosce”?!

Nazwa firmy, która zleciła sesję fotograficzną, nie została ujawniona.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Cyrk (zoo?) z pieprzykiem! Szop pracz, który wystąpił w sesji erotycznej, został bohaterem skandalu (FOTO)

  1. Sebastian Odpowiedz

    17 marca 2017 w 20:13

    Tomasz po prostu nauczył się, że jest dużo atrakcji w pobliżu damskich piersi.

  2. argadsfawe Odpowiedz

    17 marca 2017 w 20:55

    traume(trauma po niemiecku – emocjonalne głębokie przeżycie – po polsku) to chyba przezyl opiekun na widok tak slicznej nagiej niewiasty, bo z zazdrosci zaczal bredzic o traumie swego podopiecznego …………..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *