Natalia i Aleksander, czyli kim jest „pierwsza dama republiki”. Zdradzamy szczegóły! (FOTO)

21 października 2016

natalia gladkowa- zacharczenko

Dziennikarze odszukali szkolnych kolegów donbaskiej „first lady”. Zapytali ich, jaka była jako dziecko przyszła gwiazda „Noworosji”.

donieck-centrum miasta

Natalia Gładkowa urodziła się w robotniczej dzielnicy Doniecka w 1986 roku. Ojciec był kierowcą, mama gospodynią domową. Dzieciństwo i pierwsze młodzieńcze lata Natalia spędziła w domu przy ul. Batumskiej. Tak wygląda ta ulica w historycznym centrum miasta.


donieck-szkola-lata 90-te i obecnie taka sama

Szkoła Nr 31, do której uczęszczała Natalia Gładkowa nie wygląda tak na skutek ostrzałów artyleryjskch ze strony „ukraińskich faszystów”. To zdjęcie pochodzi z lat 90-tych.

natalia gladkowa- cywilna zona zacharczenki-szkola

Wierzyć się nie chce, ale to fakt! Natalia uczyła się w klasie z językiem wykładowym ukraińskim.


natalia gladkowa(2)- cywilna zona zacharczenki-szkola

Prymuską nie była i spektakularnych sukcesów w szkole nie odnotowała, ale problemów z nauką raczej nie miała. Do roli lidera nigdy wcześniej nie pretendowała.

natalia gladkowa(3- cywilna zona zacharczenki-biznes

Pierwsze kroki w biznesie przyszła pierwsza dama młodej republiki stawiała w całodobowym sklepie przy przystanku autobusowym (zezwolenie na jego prowadzenie otrzymała jeszcze przed „rosyjską wiosną”.

donieck-targowisko

Handel jest specjalnością rodzinną? Siostra Natalii, Irina, rozpoczynała w zawodzie handlowca pracę na bazarze miejskim. Na tym samym, gdzie handlował kurczakami Aleksander zanim trafił do wielkiej polityki. Prawdopodobnie już wtedy rozpoczęła się znajomość Natalii z Aleksandrem.

zacharczenko

Tu lider DNR na tym samym bazarze, ale już jako „głowa państwa”, z gospdarską wizytą.

natalia gladkowa(4)- cywilna zona zacharczenki-polityka

Życiową karierę Natalia zawdzięcza roli „opiekunki bojowników”, którzy – jak głosi legenda – z powodu opiekuńczości nadali jej przydomek „matka”. Na tym zdjęciu: w dniu „demokratycznych wyborów”, w towarzystwie Aleksandra Zacharczenki i jego kompanów. Matką w sensie dosłownym też Natalia została. Zacharczence, który miał już dwoje dzieci z pierwszą żoną (nie wiadomo co się z nią obecnie dzieje) Natalia urodziła dwóchch synów. Młodszego – w2015 roku.

natalia gladkowa(5)- cywilna zona zacharczenki

Jako „pierwsza dama” jeździ białym SUV-em, kontrolując w imieniu wpływowego małżonka przejęte przez „republikę” supermarkety sieci ATB. W tej części Donbasu, która jest poza kontrolą Kijowa, takich sklepów jest 152. Natalia ma też nadzór nad całą szarą strefą biznesową Donbasu. Prowadzi również, jak na pierwszą damę przystało, działalność charytatywną: czuwa nad rozdziałem płynącej z Rosji „pomocy charytatywnej”.

Zachęcamy do komentowania materiału na naszym oficjalnym fanpage’u: https://www.facebook.com/semperkresy/

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

4 odpowiedzi Natalia i Aleksander, czyli kim jest „pierwsza dama republiki”. Zdradzamy szczegóły! (FOTO)

 1. pol Odpowiedz

  21 października 2016 w 21:53

  Niezła sitwa ! opanowali handelek i trzepią kase złodzieje jedne ! powinien ich ścignąć interpol ! pewnie dlatego zachar tak bardzo opowiada o wyzwoleniu Kijowa ! będzie wyzwalał kolejne sklepy ? to chyba ruska tradycia , wyzwalać i grabic .

  • SyøTroll Odpowiedz

   23 października 2016 w 11:08

   Taki styl ma cała Ukraina. Chyba ze pan uważa że „proeuropejskie” mafie sa w czymś lepsze od „prorosyjskich” ?

 2. klima Odpowiedz

  22 października 2016 w 12:25

  No tak, rosyjska hołota i prostactwo. Takich powinny władze Niepodległej Ukrainy deportować poza granice ukrainy, wtedy nie byłoby tego nieszczęścia z szemranymi rosyjskimi „republikami”.

 3. tagore Odpowiedz

  23 października 2016 w 14:34

  Podobny zestaw zdjęć z komentarzem na temat Poroszenki różnił by się tylko majątkiem opisanej pary. Nie ma czegoś ciekawszego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *