W przedszkolu w kontrolowanej przez rosyjskich separatystów Gorłowce wychowawcy zorganizowali z okazji 70. rocznicy zwycięstwa patriotyczną zabawę terenową “Siła, sława, chwała!”. Maluchy z grupy “Romaszka” (Rumianek) przebrano na tę okoliczność w mundury z naszywkami “Berkut”.
Kresy24.pl

3 komentarzy
normals
8 maja 2015 o 20:11Powinni poubierac dzieci w mundury NKWD ,taka mila formacja idealny wzor do nasladowania .Moze w niedalekiej przyszlosci za ich przykladem wymorduja 20 milionow swoich rodakow .
Beryl
9 maja 2015 o 22:41Oby tylko swoich, bo jak historia pokazuje, ten zbrodniczy naród morduje w oparach bimbru kogo się da i gdzie się da. My ,Polacy doskonale poznaliśmy tą dzicz na własnej skórze i to wielokrotnie. Tą zarazę może zatrzymać tylko wspólny front państw wschodnioeuropejskich potężne dozbrojenie wschodniej flanki UE i zdecydowana postawa świata Zachodniego, w innym przypadku będziemy mieć powtórkę z II WŚ. Rosji, tak jak Hitlerowi, nie uda się podbić świata, ale syfu narobić może i wymordować miliony niewinnych ludzi również. Mam nadzieję, że Zachód się ocknie nim będzie za późno. Na pohybel Putlerowcom ! Na pohybel wschodniej zarazie !
Falanga
9 maja 2015 o 22:43Szkolenie młodych zbrodniarzy.