Ludmiła Putin: Mój mąż już dawno nie żyje (WIDEO)

28 marca 2015

putin-ludmila

Sensacyjny z żoną byłego prezydenta FR! Według niej, Władimira Putina już od dawna nie ma wśród żywych.

Do wyjawienia głęboko skrywanej tajemnicy miało Ludmiłę skłonić to, co wyprawia się w imieniu jej byłego małżonka. Robią to, według niej, straszni ludzie, których nic nie zdoła powstrzymać.


Miesiąc przed śmiercią Władimir nieoczekiwanie w nocy pojawił się i kazał jej wywieźć córki za granicę, a później przepadł, po czym był już tylko jego… dubler – relacjonuje portal vlasti.net opowieść Ludmiły, powołując się na wywiad, jakiego była pierwsza dama Rosji miała jakoby udzielić niemieckiemu Die Welt.

„Straszni ludzie”, o których mówi eksprezydentowa, postawili jej : albo będziesz grać rolę lojalnej małżonki, albo koniec z tobą i twoimi córkami – informują vlasti.net. A tu obejrzysz film o wszystkich klonach i „bliźniakach” Putina:


I jeszcze jeden – tym razem o tym, jak go zabili:

Kresy24.pl/vlasti,net

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

22 odpowiedzi Ludmiła Putin: Mój mąż już dawno nie żyje (WIDEO)

 1. Monika Odpowiedz

  28 marca 2015 w 14:02

  Uwaga, uwaga!! Poroszenko strzelił sobie w łeb. Awakow wyskoczył z 412 piętra swojej rezydencji, Jaceniuk utonął dzisiaj w Missisipi! Turczynow, spiesząc do pracy na swojej Ładzie śmiertelnie potrącił Parubija i sam zmarł, nie mogąc ścierpieć takiej straty! Lekarze orzekli zawał serca. Słowo daję! Nie wierzycie – zapytajcie Kliczka!!!

  Очень срочно! Молния! Порошенко застрелился. Аваков выпрыгнул с 412 этажа жилого дома, Яценюк сегодня утонул в Миссисипи. Турчинов, спеша на работу, на автомобиле «Запорожец» сбил насмерть Порубия. Но сам скончался не вынеся такую утрату. Врачи констатировали инфаркт. Честное слово! Не верите, спросите у Кличко!!!))

 2. Łzy Matki Odpowiedz

  28 marca 2015 w 14:03

  Propaganda upowska – typowa.
  A przecież jeśli nawet jest 10 P.Putinów to jakby na rzecz nie patrzeć realizują tą samą politykę Moskwy. Jest ona zagrożeniem dla iluzorycznego bytu „wielkiej ukrainy”. Jeśli ukry chcą temu zapobiec a wizja „wielkiej ukrainy” się spełniła to niech wezmą się za działania jednoczące mieszkańców tych ziem – niech rozpoczną budowę nowego zdrowego państwa w którym obywatele będą chcieli mieszkać a nie będą zmuszani mieszkać. Niech rozprawią się z banderowcami, oligarchami – a Putin przestanie być tak dużym zagrożeniem.
  Ale tak się nie stanie bo nie ma takiej wspólnoty /na całym obszarze/ która by była ukrainą – to skłócone grupy ludności o różnych poglądach bez wspólnej historii kultury etc. Banderowcy widłami i kosami mogą pozabijać ale nie stworzą siłą bytu ukraina – ludzie muszą chcieć.

  • macko Odpowiedz

   28 marca 2015 w 17:16

   Żeby mogli zrobić w kraju cokolwiek, to kremlowscy bandyci muszą skończyć ich napadać i dobrze o tym wiesz, moskiewska gnido. Narazie ci bandyci jedynie podsycają te banderowskie wynaturzenia. Gdyby dziś zapytać Polaków czy chcą ponownej Unii z Ukrainą, Białorusią i Litwą to sporo wogóle nie chciałoby słyszeć o Ukraińcach- dzięki takim jak ty. Mimo, że oni wypowiadają się o nas przychylnie. Bądź z siebie dumny, moskalu.

   • tak dla takiej unii

    28 marca 2015 w 23:57

    A ja chcę takiej unii i żadna kacapska propaganda tego nie zmieni.

   • Barnaba

    1 grudnia 2015 w 13:41

    Ukraińcy muszą naprawić nasza krzywdę i zwrócić Małopolskę Wschodnią jeśli chcą w przyszłości mieć lepsze z nami stosunki. Nigdy też nie może być żadnej Unii z Ukrainą- niech gospodarzą u siebie a my u siebie. Oni muszą się nauczyć najpierw odpowiedzialności za państwo i zrozumieć że czasy hajdamaków minęły i branie haraczy czy rabowanie się między sobą to prosta droga do upadku. Co oni by niby mieli wnieść do takiej Unii? Swoją złodziejską pasję? Nam potrzeba ludzi, którzy pracują i płacą podatki a nie patrzą co by tu zrobić żeby jak najszybciej zarobić jak na Ukrainie. Do nas już zaczynają napływać biali uchodźcy z UE, którzy przenoszą swoje małe rodzinne firmy do PL i u nas płacą podatki i takich nam trzeba a nie takich dla których idolami są hajdamacy czy banderowcy.

 3. greg Odpowiedz

  28 marca 2015 w 15:43

  bla bla bla głupi ruski trollu – widłami to dzicz ruska pogonić !!!

 4. ktośtam Odpowiedz

  28 marca 2015 w 16:26

  Tyle tylko że na stronach die Welt tej sensacji nie ma. Kaczka dziennikarska ukraińskiego portalu, na którą nabraliście się, nie weryfikuje źródeł.

  • ktośtam Odpowiedz

   28 marca 2015 w 16:28

   *nie weryfikując źródeł.

 5. JURIJ RUSKI BANDYTA Odpowiedz

  28 marca 2015 w 17:08

  GDZIE JEST TYSIĄCE MŁODYCH ROSJAN KTÓRZY POJECHALI NA „ĆWICZENIA” A WRÓCILI JAK GRUZ 200? DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW KRYMU NIE CHCE BY BYŁ ON ROSYJSKI? KTO SFAŁSZOWAŁ REFERENDUM NA KRYMIE? KIEDY ODBĘDZIE SIĘ REFERENDUM O WYJŚCIU ZRUJNOWANEJ PRZEZ KREML KARELII Z ROSJI? CO ORGANIZUJĄ DONIECCY I ŁUGAŃSCY SEPARATYŚCI NA TERENIE ROSJI? DLACZEGO ZABIJAJĄ SIĘ WZAJEMNIE PIJANI OFICEROWIE GRU OKUPUJĄCY UKRAINĘ? TO PYTANIA NA KTÓRE ODPOWIEDŹ MOŻE ZNAĆ PUTIN, PYTANIE KTÓRY?… })

  • swen Odpowiedz

   30 marca 2015 w 16:52

   Nie ćpaj tyle i nie pij ukraińskiej wódki … bo już ci mózg wyżarło do kolan

  • SyøTroll Odpowiedz

   1 grudnia 2015 w 09:02

   Tam gdzie tysiące młodych patriotycznie nastawionych Ukraińców, którzy w imię integralności Ukrainy pojechali na Wschód strzelać do innych obywateli Ukrainy – w grobie.

  • Barnaba Odpowiedz

   1 grudnia 2015 w 14:24

   O tych tysiącach rosyjskich żołnierzy to chyba w jakiejś ukraińskiej gazecie napisali, którą mało kto czyta w dodatku. Kilku czy kilkunastu mogło zginąć ale nie tysiące skoro nigdy Ukraina nie przedstawiła dowodów na to że tam w takiej ilości byli. Ostatnie zdjęcia rosyjskich żołnierzy przedstawione jako dowód amerykańskim kongresmenom okazały się zdjęciami rosyjskich żołnierzy z inwazji na Gruzję… A jeśli chodzi o Krym to chyba gdybyście uważali go za swój to byście o niego walczyli. Żołnierze woleli przejść na stronę Rosjan bez walki razem ze sprzętem więc skąd pomysł że nie chcą żyć w Rosji? Ich zachowanie temu przeczy. Jeśli oficerowie GRU okupują Ukrainę to co robi w tym czasie SBU? Ja to widzę tak: nie ma i nie było nigdy dowodów na to że poza grupkami instruktorów specnazu było tam więcej rosyjskiego wojska, sami zdecydowaliście swoim postępowaniem o przekazaniu Krymu Rosji, nie ma dowodu na sfałszowanie referendum ponieważ 64% mieszkańców Krymu to Rosjanie więc nie mieli powodu żeby głosować za Wami a Ukraina jest okupowana i owszem, ale przez Banderowców-złodzieji, którzy ją prowadzą w otchłań zapaści cywlizacyjno-gospodarczej co widać po ciągle spadającym PKB Waszego kraju. Chyba tylko Putinowi na rękę są te wszystkie Wasze głupki przy władzy.

 6. tagore Odpowiedz

  28 marca 2015 w 17:39

  Coraz więcej ludzi na Ukrainie dostrzega ślepą uliczkę w drodze neobanderowców zarówno w polityce wewnętrznej jak i zagranicznej. Pani Czornowił jest
  tu dobrym przykładem.

  • Barnaba Odpowiedz

   1 grudnia 2015 w 14:26

   Oooo! To co niby p. Czornowił takiego zrobiła że może świecić przykładem???

 7. X1 Odpowiedz

  28 marca 2015 w 18:52

  Miała udzielić Die Welt. Tylko, że na Die Welt nic takiego nie znalazłem…

  • xxx Odpowiedz

   30 marca 2015 w 20:48

   http://www.welt.de/

 8. Kargul Odpowiedz

  28 marca 2015 w 20:57

  buahahah a o botoksie wy slyszeli?

 9. Polak Odpowiedz

  28 marca 2015 w 23:19

  Ludzie, Krym powinien być wolny, ani rosyjski ani ukraiński. Ukraińcy mają do niego jeszcze mniej prawa niż ruscy! Radze poczytać: http://www.gazetostrona.pl/2015/03/czy-rosjanie-chca-wojny-cz-1-krym/

 10. jan Odpowiedz

  29 marca 2015 w 07:51

  pomysl fajny, szkoda ze to jakas propaganda, tym razem chyba ukrainska czy kij go tam wie kogo.

 11. Al Capone Odpowiedz

  29 marca 2015 w 11:42

  Czyli tamten Putin był dobrym człowiekiem a ten jest psychopatycznym mordercą…..co za brednie!!!!!

 12. klemo Odpowiedz

  3 kwietnia 2015 w 21:59

  kiedy w koncu Putin wyzwoli europe z pod okupacji amerykanskiej??

  • Nemo Odpowiedz

   4 kwietnia 2015 w 12:57

   Módlmy się za to,aby nigdy Europy Putin nie wyzwalał spod amerykańskiej okupacji. Byliśmy już pod ruskim butem i zbyt dobrze pamiętam jak to wyglądało,a Ty albo masz beret zryty i nie wiesz co piszesz,jesteś ruskim trolem, albo dzieciakiem,który tamtych czasów nie pamięta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *