W Polsce ukraińscy naziści z Misanthropic Division chcą zabić Tomasza Maciejczuka, który ujawnił ich działania

31 lipca 2015

Denis_Szubin

„Zapolujmy na Maciejczuka! On zniszczył mi życie, a teraz próbuje zniszczyć życie kolejnego z nas!” – wzywa na jednym z rosyjskojęzycznych portali społecznościowych Władysław Kuczer – ten sam, którego zdjęcie z ręką wyciągniętą w obraźliwym geście w kierunku obozu koncentracyjnego na Majdanku ujawnił w sieci polski działacz.

Ten wybuch wściekłości działających w Polsce nazistów z Misanthropic Division wywołany został kolejnymi ujawnionymi przez Maciejczuka zdjęciami, na których widać jak inny działacz tej organizacji Denis Szubin „hajluje” na tle obozu w Majdanku i szydzi z ofiar hitlerowskiego ludobójstwa.


„To prawda, powiadomiłem opinię publiczną o Władysławie Kuczerze oraz o Denisie Sz. z Misanthropic Division. Wiedziałem, że im się to nie spodoba, jednak działałem mając na uwadze dobro naszego społeczeństwa. Zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństwa, ale nie zamierzam odpuszczać. Polska to nasz kraj i nigdy nie będzie miejscem, w którym ukraińscy naziści mogą robić co im się podoba” – skomentował Tomasz .

Polski działacz traktuje poważnie groźby ukraińskich terrorystów w Polsce pod swoim adresem. Twierdzi, że jako wolontariusz pomagający Ukraińcom i wielokrotnie jeżdżący do Donbasu był świadkiem nielegalnego wywożenia stamtąd uzbrojenia w inne części kraju. Nie byłoby dziwne, gdyby część tej broni i amunicji trafiła w ręce ukraińskich organizacji typu Misanthropic Division, które próbują rozwijać swoją działalność w Polsce.


O tym, że wspomniany Denis Szubin może być uzbrojony świadczy zamieszczone przez niego zdjęcie (powyżej), na którym pokazuje granat RGD-5 i kałasznikowa. „Obecność w Polsce członków nazistowskiej tajnej organizacji zbrojnej Misanthropic Division powinna poważnie niepokoić nie tylko zwykłych obywateli, ale także media i przede wszystkim służby specjalne” – ostrzega Maciejczuk.

Przypomina, że „ludzie związani z Misanthropic Division w maju 2015 roku chcieli przeprowadzić zamachy terrorystyczne w Kijowie wymierzone w mitingi ludzi o innych poglądach politycznych. W efekcie ich działań zostało zabitych dwóch policjantów, a kilku innych zostało rannych. Jeden z nazistów zginął w strzelaninie, resztę udało okrążyć i zmusić do poddania. Toczą się przeciwko nim sprawy sądowe”.

„Czy podobne działania są możliwe także w Polsce? Niestety tak, biorąc pod uwagę mieszankę banderyzmu i nazizmu, ideologii historycznie wrogo nastawionych do Polski i Polaków. Żarty się skończyły. Naziści z Donbasu przyjeżdżają do Polski i chcą tutaj żyć, pracować i rozwijać swoje antypolskie organizacje. Mogą być uzbrojeni i wyszkoleni, dlatego powinniśmy mieć się na baczności” – pisze Tomasz Maciejczuk na Wykop.pl.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

29 odpowiedzi W Polsce ukraińscy naziści z Misanthropic Division chcą zabić Tomasza Maciejczuka, który ujawnił ich działania

 1. Michal Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 17:37

  Nie wiem kim jest Tomasz Maciejczuk, ale gada, jak kremlowski propagandzista i nadaje się do filmików Anatolija Szarego. Wszystko.

  • cherrish Odpowiedz

   31 lipca 2015 w 18:44

   Znowu propagandzista bo nie włazi Ukraińcom do d…?

   • Vandal

    1 sierpnia 2015 w 00:20

    ci co ulegaja psychozie ruskiej propagandy zatracaja mozliwosc obiektywnego spojrzenia na rzeczywistosc,- ewidentnym tego przykladem jest Michal 🙂 Wszystko !

   • Paweł

    1 sierpnia 2015 w 09:28

    Polecam najnowszy artykuł Pana …………….. na portalu „prawy.pl”.

    ZAPRAWDĘ !!! Każdy zainteresowany stosunkami polsko-ukraińskimi powinien ten tekst przeczytać. Każdy, kto interesuje się mechanizmami propagandy w Internecie, powinien ten tekst przeczytać. Każdy, kto interesuje się PSYCHOLOGIĄ, powinien przeczytać…

    REDAKCJI GRATULUJEMY KOLEGI 😀

  • Jan Odpowiedz

   31 lipca 2015 w 19:52

   @Jak Pan taki jest „proukrainski” to batalion „Tornado” i „Azow” przyjmą Pana do siebie.Chetnie poczytam potem relacje w Pana wydaniu z Donbasu.

  • spartakus Odpowiedz

   31 lipca 2015 w 23:05

   Ty michałku won na swoją upainę. ..

   • Leny

    1 sierpnia 2015 w 10:55

    miarkuj sie typie.
    kompromituiesz siebie i nas takimi infantylnymi wpisami.

 2. Jan Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 17:56

  @Ciekaw jestem komentarza P.Pawla i „obroncow terroryzowanych Ukraincow”?
  A tak naprawdę to ten nasz bylejaki i za nic nieodpowwiadajacy rząd moglby wznieść się choć raz na wyzyny i cale to „dziadostwo” wyp………z RP raz na zawsze i bez prawa jakichkolwiek „odwolan”
  Poza tym takie osoby powinny być zawracane z granicy z powrotem a konsulowie i ambasador RP powwinni dostać (usun. – przemoc) za kazda zle wydana Karte Polaka – czyli prawdopodobnie chodzi o korupcje. Zreszta już nie raz wyp……..czesc pracowników polskich placowek wlasnie za handel wizami i Karty Polaka.Widac dalej ten proceder kwitnie a bandziorow nam przybywa z zagranicy jakby naszych było mało. Tak to jest gdy bylejakość i miernota u władzy.

 3. Wowa Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 19:13

  No właśnie, na portalu rosyjskojęzycznym. Dla myślących samodzielnie nie trzeba chyba dodatkowego komentarza ?

  • antyputinówka Odpowiedz

   31 lipca 2015 w 19:32

   Wystarczyło, że przeczytałam tytuł, a już wiedziałam, że ruscy maczali w tym swoje paluchy.

 4. AntyTroll Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 19:19

  Naziołów i faszystów, zarówno ukraińskich jak i naszych, rodzimych,
  ABW powinno mieć na oku i w razie szykowania czegoś większego wyłapywać i zamykać. Tak jest w rozwiniętych, cywilizowanych państwach. Do puki nie łamie prawa niech sobie mówi i wierzy w co chce, ale jak zagraża sobą innym, wyłapywać i do pierdla.

  • Paweł Odpowiedz

   1 sierpnia 2015 w 08:45

   Koledzy prowokatorzy promują Pana Tomasza. W Polsce są już skończeni, ale chcą na odchodnym jeszcze przysłużyć się moskiewskiej sprawie. To pierwsza hipoteza.

   Druga hipoteza, również bardzo prawdopodobna, zakłada, że to zwykli idioci, a nie prowokatorzy.

   Przyszłość pokaże, która hipoteza jest prawdziwa. Powie nam o tym zachowanie Pana Tomasza w nadchodzących miesiącach. Za rok będzie wiadomo, kto jest kim.

 5. Jarema Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 19:25

  Ci ukraińscy bandyci są nijakim zagrożeniem dla naszego kraju oni od dawna są pod kontrolą naszych służb a dodatkowo są spenetrowani przez ruskich tak jak np prawy sektor bądź co bądź większość stanowią tam ideowi ukraińscy bandyci których prędzej czy póżniej będzie się trzeba pozbyć bo zagrażają naszej ekspansji na ukraine ale wartość bojowa takich band jest tak samo mikra jak bandytów z upa czyli „walka” jedynie z bezbronnymi dziećmi i kobietami a gdy przychodzi stanąć do walki z uzbrojonym mężczyzną to uciekają w popłochu z majtkami pełnymi kału

  • maciek Odpowiedz

   1 sierpnia 2015 w 00:57

   skończ już.. przeciętnie rozgarnięte dziecko zobaczy w co ty grasz

 6. PrawdziwyPolak Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 22:13

  I co, ta garstka oszołomów to niby Ukraińcy? Tacy sami jak ci „Polacy”z Londynu, którzy rzucali butelkami w ludzi spacerujących po parku drąc ryje „chwała wielkiej Polsce”. To taka sama hołota, ale my domagamy się, aby nas nie mierzono przez pryzmat takiego marginalnego plebsu.

  • Paweł Odpowiedz

   1 sierpnia 2015 w 09:00

   Isahakianistyczni autorzy epatują słowami „Ukrainiec”, „ukraiński” użytymi w negatywnym kontekście, bo intelektualnie tylko na to ich stać. Prochu nie wymyślą, nowego „Quo vadis” nie napiszą.

   Przedwczoraj napisałem, że jeżeli brakuje im pomysłów (a sądząc z monotematyczności ich wypocin, tak właśnie jest), to mogą codziennie publikować artykuł pod tytułem:

   KOLEJNY POLAK LEŻAŁ ZARZYGANY NA ULICY

   Będą mieli temat na całe życie, bo codziennie w KAŻDYM KRAJU policyjne suki sprzątają z ulic wielu zarzyganych pijaczków. W razie potrzeby można słowo „POLAK” zastąpić słowem „LIETUVIS” albo „UKRAINIEC” albo jakimkolwiek innym określeniem narodowości, w zależności od aktualnych dyrektyw z Moskwy albo od „Wielkiej Armenii”.

   • Jan

    1 sierpnia 2015 w 13:14

    @Pawel:Pan doskonale wie jako Ukrainiec ze nastawienie Polakow oprócz kilku politycznych miernot oraz garstki oszolomow nie znających historii własnego kraju do Was nie zmieni się dopóki nie zrobicie porządku we własnym kraju.A nie zrobicie tego bo Pan jako mieszkaniec byłych terenow Rzeczypospolitej I i II RP wie ze Prawy Sektor i nacjonalizm do tego nie dopuscza.Jestescie etniczna grupa zyjaca w przeświadczeniu ze wszystko Wam się należy i macie zamiast słowa Przepraszam na ustach tylko same rosczenia oraz zadania.”O” zrozumienia dla kraju który nie wiem czemu wyciąga do Was pomocna dlon -Bo kraj ten ma miernych politykierów.
    A co do Prawego Sektora – to ostatnie sadaze pokazuja ok.51% poparcie w terenie(wsie i miasteczka) dla tego ugrupowania,wiec propsze nie robic wody z mózgu tym orumowiczom którzy tak naprawdę nie wiedza kim sa i nie maja pojęcia nawet z kim RP graniczy.Sa na tym orum – ba nawet aktywnie się udzielają.
    Co do ZARZYGANEGO POLAKA – Jest to osobnik szt.1 .Gdyby podobny tytul chciał Pan dac w Ukrainie o Ukraincach to musiałby Pan napisac – ” Mieszkancy wioski leżeli zarzygani na ulicy razem ze sluzbami pozadkowymi”
    Niby to samo ale ilość pijakow jest niebotycznie wieksza.

   • Takeda

    3 sierpnia 2015 w 12:25

    Pane Pawło, nie wiem jeszcze do jakiej obelżywej formuły ty i tobie podobni obrońcy ukraińskich morderców i sadystów od bandery, są w stanie się posunąć.
    Jedna tylko uwaga, jak wymagasz od Polski i Polaków, to przede wszystkim spójrz krytycznym okiem na swoich stepowych, nazistowskich krajan. Głosów oburzenia na banderyzm, gloryfikacje nazistowskich kolaborantów, bezczeszczenie pamięci ofiar, czy wręcz ordynarne fałszowanie historii z waszej strony nie ma.

    Nie pasuje ci Polska – droga wolna na stepy. Widły w dłoń i do Donabasu albo na Krym, walczyć o Ukruinę.

 7. Ruch Narodowy Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 22:41

  (usun. – wezwanie do przemocy)

 8. Luki Odpowiedz

  31 lipca 2015 w 23:25

  Trole stalinowskie stulić mordy!

 9. black flag Odpowiedz

  1 sierpnia 2015 w 01:06

  ,,, slysze ze wPolsce mieszka i pracuje setki tysiecy Ukraincow i drugie tyle chce zwiac z Ukrainy , czemu nie polaczyc zachodniej Ukrainy z Rzeczpospolita ,,,,oni ( ukraincy) czuja sie w Polsce jak u siebie ,,,,,zniesc wizy i granice ,,,,,Kresy czekaja na powrot do macierzy ,,,,

 10. rewers Odpowiedz

  1 sierpnia 2015 w 15:55

  maciejczuk to ukrainskie nazwisko

  ciagnie swojd do swego

  takczy siak baderoza coraz smielej sobie poczyna w polinie

 11. Mela Odpowiedz

  1 sierpnia 2015 w 18:10

  Własnie wróciłam z Kijowa, gdzie kulturalny i z pozoru zupełnie spokojny człowiek tłumaczył mi, ze Prawy Sektor walczy z przemytem i korupcją, zaprowadza porządek. Łatwo uwierzę, że na głównej i biednej prowincji uchodzą za walczących o sprawiedliwość robinhoodów. I w ten sposób mogą przechwycił władzę, co byłoby bardzo groźne. Na tym forum widzę zapluwających się obrońców, no, właśnie, czego? Prawa pięści i nawoływania do przemocy? Czy Denis Szubin i Władysław (doprawdy, czy można bardziej splugawić królewskie imię) Kuczer mogą mieć pretensje do polskiego internauty? A jeśli wzywają do zabicia go, czy nie powinnismy zostać aresztowani i deportowali bez prawa powrotu? A nawiasem mówiąc, nie ma się co dziwić używaniu rosyjskiego przez Ukraińców. W Kijowie mówią w obu językach między sobą, o czym mogę osobiście zaswiadczyć, używając raz jednego, raz drugiego języka.

 12. Mela Odpowiedz

  1 sierpnia 2015 w 18:11

  PS. Literówki to automatyczna korekta tekstu w iPadzie, przepraszam.

 13. Jary Odpowiedz

  2 sierpnia 2015 w 05:57

  Miejmy nadzieję że ci mizantropi z głupoty pomylą Maciejczuka z Maleńczukiem.

 14. qzenek Odpowiedz

  2 sierpnia 2015 w 07:18

  Trzeba będzie przeprowadzić deratyzację kraju z tych szumowin.

 15. Baca Odpowiedz

  2 sierpnia 2015 w 08:22

  Panie Pawle nie chcioł by pon pisać bajek dla mojego redyka [owce]łone tez by chciały takich gupot posluchac co pon piszesz ale nie bedą tego kometować hej

 16. boroda Odpowiedz

  5 września 2015 w 11:28

  Wątpię by tak naprawdę ktoś groził „dziennikarzowi” (ciekawe jakiego wydania?!) Tomkowi Maciejczukowi. Raczej to insynuacje samego TM. Przecież trzeba się jakoś uwiarygodnić w oczach czytelników. Jakoś tak dziwnie się złożyło, że wybrał dosyć specyficzny temat „pomocy” Ukrainie?! Odradzający się nazizm na Ukrainie? Kreowanie informacji jest chyba jego specjalnością!
  A propos organizacji Misanthropic Division…
  Pisanie, że MD jest organizacją ukraińską jest bardzo dużym błędem. Zresztą, celem ich walki nie jest wolna Ukraina, a „Biała Europa”. Zgłębiając info o nich można się dowiedzieć, że założył ich Rosjanin z WotanJugend, który wyjechał na Ukrainę. Co prawda, w swoich źródłach starają się to negować. Wytłumaczenie jest proste – tak samo, jak WJ, MD jest projektem rosyjskich służb by wziąć pod kontrolę głównie europejską skrajną prawicę. Zresztą nie od dziś wiadomo, że sporą jej część już kontrolują. Więc jeżeli przejrzeć historię ostatnich dwóch lat, jak i info ze strony Misanthropic Division, to zrozumiałe robi się to, że eskalację i krew na Majdanie sprowokowały rosyjskie służby, by później spokojnie zabrać, „ratować” Krym i zająć się Donbasem. Zresztą powstanie MD Noworosja, założonego przez byłego członka MD Ukraina (został usunięty z organizacji za sympatyzowanie z separatystami) jest temu potwierdzeniem. Podsumowując MD nie jest ukraińskim zagrożeniem, jak go nazwał „ekspert” Tomasz Maciejczuk, a tylko kontynuacją prób jednoczenia ultra-skrajnej prawicy i neonazistów Europy. Patronują i kurują te te próby rosyjskie służby na wzór lewicowej „Międzynarodówki” tworzonej na świecie przez KGB by kontrolować oba wrogie fronty i sterować nimi! Agresywnej młodzieży trudno się połapać w tych różnicach – narodowy-socjalizm, lewo, prawo, a każdy im truję mózg zbrodniczą ideologią i fałszywym mitem! ….

 17. polskipatriots Odpowiedz

  1 października 2016 w 14:00

  Nie bój żaby my Polacy z podkarpacia nienawidzimy te kabańskie ś[usun.red.] i obserwujemy ich by sobie tu u nas za dobrze nie czuli i pierwsi staniemy w obronie kraju przed tą chołotą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *