Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

 • Tituszka, nie bądź frajerem!

  28 stycznia 2014

  tituszki„Do młodych ludzi o wyglądzie sportowców: Nie dajcie się robić w balona!”

  Dniepropietrowski przeprowadził akcję profilaktyczną dla dresiarzy, którzy myślą, że mogą zarobić w Kijowie na wiecach poparcia dla Wiktora Janukowycza, prowokacjach i nakręcaniu konfliktów między władzą a protestującymi.

  Ulotka w formie listu adresowanego do potencjalnych „tituszków”, która została rozkolportowana w kilku tysiącach egzemplarzy, uświadamia im, że władza pieniędzy wcale nie płaci, choć obiecuje (taka to już jej wiarygodność), i w rezultacie „” pętają się, rozpaczliwie próbując coś „zarobić” rozbojami w stołecznych dzielnicach-sypialniach.

  Kresy24.pl

  Wrzuć na:
  Tagi: , , , , ,

  W związku z odmową dalszego dofinansowania działalności portalu przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP stracili Państwo możliwość komentowania u nas artykułów, gdyż nie posiadamy środków na opłacenie pracy moderatora. Nie możemy natomiast wpuszczać kilkuset komentarzy dziennie bez moderacji, gdyż zbyt często nawołują one do przemocy, zawierają zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam. Bardzo nam przykro, że w ten sposób została ograniczona swoboda Państwa wypowiedzi. Przywrócimy komentarze kiedy tylko znajdziemy własne środki na bardzo skromne opłacenie moderatora. Zapraszamy do komentowania na naszym fanpage'u na Facebooku.