Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

 • Moskwa chwyta się… Urbana

  7 listopada 2012

  podczas jednej z konferencji prasowych, które organizował jako rzecznik prasowy rządu w stanie wojennym. PAP/CAF/TEODOR WALCZAK

  Nie do wiary! Jerzy Urban w roli „autorytetu” wyjaśnia słuchaczom rosyjskiej rozgłośni, że żadnego trotylu na wraku Tupolewa nie było i że Polska jest słusznie lekceważona przez Moskwę!

  Punktem wyjścia do rozmowy korespondenta „Głosu Rosji” z rzecznikiem rządu Jaruzelskiego w stanie wojennym jest opublikowany w „Rzeczpospolitej” artykuł „Trotyl na wraku Tupolewa”. bardzo się chyba przestraszył siły rażenia tej publikacji, skoro jego radiowa tuba sięga po argumenty „Goebbelsa stanu wojennego”, jak do dziś jest nazywany Urban.

  „Byliśmy w strachu, że PiS może przejąć władzę” mówi już z tego strachu najwyraźniej wyzwolony Urban.

  Rozmowa była prowadzona po polsku (dla polskojęzycznej redakcji „Głosu Rosji”). Jeśli masz mocny żołądek, posłuchaj.

  Kresy24.pl

  Wrzuć na:
  Tagi: , , , , , , ,

  W związku z odmową dalszego dofinansowania działalności portalu przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP stracili Państwo możliwość komentowania u nas artykułów, gdyż nie posiadamy środków na opłacenie pracy moderatora. Nie możemy natomiast wpuszczać kilkuset komentarzy dziennie bez moderacji, gdyż zbyt często nawołują one do przemocy, zawierają zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam. Bardzo nam przykro, że w ten sposób została ograniczona swoboda Państwa wypowiedzi. Przywrócimy komentarze kiedy tylko znajdziemy własne środki na bardzo skromne opłacenie moderatora. Zapraszamy do komentowania na naszym fanpage'u na Facebooku.